Usługi serwisu okien – pytanie czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry i rentowny biznes?

Wysoką jakość oraz odporność na wypaczenie okien wykonanych w sposobie gwarantuje drewno lite klejone trójwarstwowo wysuszone do odpowiedniej wilgotności.
 Przedsiębiorstwa z branży BPO / SSC w Krakowie i Trójmieście zauważyły najwyższy udział popytu w sektorze usług. JLL podsumował działalność firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych na głównych rynkach biurowych w Polsce.  W ubiegłym roku najemcy reprezentujący sektor nowoczesnych usług biznesowych wynajęli ok. 380 000 mkw., Co stanowi jedną czwartą całościowego zapotrzebowania w najważniejszych miastach, oraz ponad 50% popytu na powierzchnię biurową w największych miastach poza Warszawą.
Jest to wynik bardzo podobny do osiągniętego w 2017 r., Ilustrujący ważną rolę, jaką odgrywają przedsiębiorstwa z sektora nowoczesnych usług biznesowych zarówno na rynku usług, jak i polskiej gospodarce. Warto zwrócić uwagę nie tylko na sposób, w jaki firmy z dziedziny BPO / SSC wspierają rozwój sektora usług w Polsce, ale także – jak zmieniają jego jakość. Najemcy z branży usług biznesowych szukają zrównoważonej, współczesnej przestrzeni biurowej, która zapewniałaby interesujący design i była zaopatrzona w najnowsze rozwiązania technologiczne, co z kolei przekłada się na zwiększoną podaż takich powierzchni. Dlatego możemy konkurować z czołowymi rynkami Europy Zachodniej pod kątem jakości oferowanych usług.

Serwisowanie okien – pytanie czy da się na tym zarobić? Czy to jest dobry i łatwy biznes?

Według informacji JLL najistotniejszy udział w wynajętej powierzchni biurowej w 2018 r. Miał Kraków – 64% (ponad 130 000 mkw. W formie umów najmu). Drugie miejsce zajęło Trójmiasto z 57% (prawie 50 000 mkw.), A następnie Wrocław z 52% (ponad 80 000 mkw.), Gdzie podpisano dwie największe umowy najmu w 2018 r. Największe umowy najmu zostały spisane przez takie firmy jak: IBM (około 18 000 mkw., Wojdyła Business Park Wrocław), Nokia 16 000 mkw. (Green Towers, także Wrocław). Trzecia największa transakcja została dokonana w kompleksie Enterprise Park w Krakowie, w którym Aptiv postanowił odnowić oraz powiększyć swoją powierzchnię do 15 000 mkw.
JLL jest liderem w reprezentowaniu przedsiębiorstw z branży nowoczesnych usług biznesowych oraz pierwszą firmą konsultingową, która dostrzega potencjał tego sektora jako jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi nowoczesnej gospodarki. W zeszłym roku fachowcy z JLL brali udział w umowach najmu na ok. 100 000 mkw., Podpisane przez firmy BPO / SSC, w tym IBM, UBS, Cisco, Standard Chartered Bank (nowy inwestor na rynku warszawskim oraz polskim), Accenture, Olympus (nowy inwestor we Wrocławiu), Clariant, Ricoh, AstraZeneca , Foss (świeży inwestor w Warszawie), Dentons EMEA Business Services a także wiele innych.
Porównaj ceny okien – http://twoje-okna.com/